Pobieranie plików


Co oznacza pojęcie: udane wesele?

Oczywiście dobre trunki, smaczne jedzenie, świetna i niepowtarzalna atmosfera. Jednakże jest jeszcze coś, bez czego bardzo trudno wyobrazić sobie dobre i udane wesele. Udane wesele nie może obejść się bez odpowiedniej oprawy muzycznej.

To właśnie dobrze dobrane melodie do tańca oraz piosenki w czasie trwania imprezy, nadają jej wyjątkowości i sprawiają, że zapada ona na dłużej w naszej pamięci.

Wiele przyszłych Małżonków zadaje sobie pytanie o to, jakie piosenki powinny znaleźć się na weselu. My jako zespół " WESELE " podpowiadamy--przede wszystkim należy pamiętać, aby repertuar muzyczny był jak najbardziej zróżnicowany. Muszą tam znaleźć się zarówno utwory dla młodzieży jak i te przeznaczone dla bardziej dojrzałych gości. Przecież na weselu wszyscy powinni bawić się dobrze.

Wśród utworów muzycznych weselnych powinna znaleźć się muzyka rozrywkowa i taneczna. Nie może też zabraknąć czegoś z klasyki. Według rankingu do najbardziej polecanych i wręcz obowiązkowych utworów weselnych należą: Cudownych rodziców mam, Daj mi tę noc, Żono moja, Serca dwa. Zasada jest tutaj prosta: powinny to być wszystkie te utwory muzyczne, które kojarzą się z miłością, przyszłym życiem, radością i potwierdzają podjętą decyzję o związaniu się na całe życie. Pozostałe utwory to: Jedzie pociąg, Nasze Randez Vous, Windą do nieba, Jesteś szalona i Parostatek a także obowiązkowo Kaczuchy. Nie można też zapominać, by w czasie wesela zabrakło przyśpiewek weselnych. Każdy z gości z pewnością to doceni. Dodatkowo możemy zawsze, wydrukować dla naszych gości teksty tychże przyśpiewek, bo może trafią się osoby, które ich nie znają a nie warto by w czasie wspólnej zabawy, ktokolwiek źle się czuł czy bawił.

Poza tym warto pamiętać, by w repertuarze nie zabrakło też licznych klasycznych melodii typu : tango, walc, polka, które zmuszą do tańca szczególnie starszych gości. Warto też zadbać o to, by nie brakowało melodii umożliwiających taniec wolny. Niektórzy zaproszeni goście mogą być szalenie zadowoleni z tego faktu – szczególnie gdy przybędą na wesele ze swoją drugą połową lub z osobą, którą darzą wyjątkowymi względami.

Tak ułożone „menu muzyczne” sprawi, że imprez weselna przebiegnie z pewnością pod znakiem dobrej zabawy. Nikt nie będzie się na pewno w czasie jej trwania nudził a dodatkowo, sami Młodzi zyskają miano pomysłowych i wiedzących czym jest dobra zabawa.

 

TAKĄ OPRAWĘ MUZYCZNĄ WASZEGO PRZYJĘCIA WESELNEGO GWARANTUJE NASZ ZESPÓŁ.      

[pobierz] 0.1 MB spis-utworow-polskie

PRZYKŁADOWE UTWORY KTÓRE WYKONUJEMY -POLSKIE

[pobierz] 0.1 MB spis-utworow-zagraniczne

PRZYKŁADOWE UTWORY KTÓRE WYKONUJEMY-ZAGRANICZNE

[pobierz] 0.1 MB zabawy-angelo

PRZYKŁADOWE ZABAWY WESELNE - " WESELE "