Demo


INNE UTWORKI WYSYŁAMY ZAINTERESOWANYM BEZPOŚREDNIO NA MAILA

 

Przygotowania do wesela to szalenie czasochłonna czynność. Trzeba pamiętać o liście gości weselnych, o zaproszeniach dla nich a także o tym, by w czasie imprezy weselnej nie zabrakło ważnych elementów menu weselnego.

 

Jednakże przygotowania weselne to również „menu muzyczne”, w którym nie powinno zabraknąć zarówno utworów, które nadają się do tańczenia jak i do innych czynności jakie mają miejsce w czasie wesela.

 

 

NASZA GRUPA MUZYCZNA "WESELE" jako doświadczony zespół artystów daje temu gwarancje. 

 

Muzyka weselna to nie tylko przyśpiewki czy huczne i taneczne melodie.

Muzyka weselna to coś znacznie więcej. Są to specjalne kategorie, na które składają się określone utwory.

Kategorie te pomagają jednocześnie w stworzeniu odpowiedniej atmosfery w czasie trwania imprezy.

 

Podstawowy podział muzyki weselnej według naszej grupy muzycznej " WESELE " to utwory dla starszych i młodych gości. Wśród nich powinny znaleźć się zarówno hity przeznaczone dla młodzieży jak i piosenki, które miłe będą dla ucha starszych gości.

Przykładowe utwory to: repertuar zespołu Bajm, Budki Suflera oraz propozycje zespołów takich jak: Czerwone gitary czy Wilki. Z wokalistów warto posłuchać: Zbyszka Wodeckiego, Michała Bajora lub też Seweryna Krajewskiego, Krzysztofa Krawczyka i Jacka Stachurskiego.

 

Następny podział to muzyka polska i zagraniczna. Zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku warto przejrzeć listę współczesnych hitów muzycznych. Tego typu muzyka ma za zadanie porywać do tańca lub zapewnić miłą pogawędkę gdy już zmęczymy się tańcem.

Kolejna kategoria to muzyka szybka i wolna.

Utwory szybkie rozkręcają imprezę, wolne nadają i podkreślają jej romantyczny charakter.

Typ muzyki wybieramy w zależności też od stylu w jakim odbywa się Państwa wesele. Może więc to być nie tylko typowa muzyka taneczna czy z wokalem. Możemy też przygotować nagrania typu muzyka latynoamerykańska czy hiszpańska.

Piosenki biesiadne to kolejna ważna kategoria muzyki weselnej – bez nich trudno sobie wyobrazić naprawdę udane wesele. Poprawiają one znacznie humory zgromadzonych i są ciekawym przerywnikiem w czasie wesołej, hulaszczej zabawy.

Utwory do przemowy to także szalenie ważna ale i inspirująca kategoria w muzycznym menu. To przeważne utwory bez wokalu. Najlepiej wybierać te stonowane, ciche i bardziej spokojne.

Istnieją jeszcze dwie kategorie:

Utwory do prezentacji czyli muzyka w czasie której, Para Młoda dokonuje swoistego przeglądu wspomnień czyli najszczęśliwszych momentów z dzieciństwa czy wczesnej młodości. Jest to często bardzo wyczekiwany przez wszystkich moment wesela. Najczęściej są to prezentacje multimedialne z podkładem muzycznym, do którego wybiera się głównie utwory mówiące o miłości.

Utwory do rozdawania upominków – w czasie wesela często młodzi rozdają specjalne prezenty – symboliczne podarunki swoim gościom. Wtedy też warto by towarzyszyła tej ceremonii odpowiednia muzyka. Może być to jakaś skoczna melodia lub taka, przy której nie trudno o miłe i radosne emocje.

Jako zespół muzyczny posaidamy w repertuarze ponad 600 utworów polskich /disco polo,rock,pop itd/ i ponad 300 zagranicznych.

 

POLECAMY ZESPÓŁ "WESELE"